Visie op de beursontwikkelingen en ons beleggingsbeleid
Hoofdeconoom Luc Aben analyseert aan de hand van vier vragen de gevolgen van Trumps beleid voor de financiële markten. En licht toe hoe wij ons beleggingsbeleid vormgeven.

Luc Aben
Hoofdeconoom
Luc Aben is sinds 1992 actief in vermogensbeheer, waarvan 23 jaar bij Van Lanschot Kempen. Sinds 2012 is hij hoofdeconoom van Van Lanschot Kempen. Als hoofdeconoom is hij medeverantwoordelijk voor allocatiekeuzes en levert input voor de bankbalans. Hij vertaalt economische en politieke situaties naar ons beleid.
Risico's van beleggen
Beleggen brengt risico’s met zich mee. Je kan een deel van je inleg verliezen. De waarde van je beleggingen is mede afhankelijk van de ontwikkelingen op de financiële markten. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Loop geen onnodig risico. Voordat je gaat beleggen, is het belangrijk dat je op de hoogte bent en je laat informeren over de kenmerken en risico's van beleggen.